Düsseldorf za nami

 

Tegoroczne targi Boot w Düsseldorfie odwiedziło prawie 247 tysięcy osób. Podczas 9 dni ekspozycji zwiedzający mogli zapoznać się w ofertami 1656 firm z 60 krajów świata. Na 17 halach prezentowano jachty motorowe i żaglowe, modele premierowe, akcesoria oraz elementy wyposażenia.

 

Werner Matthias Dornscheidt ? prezes Messe Düsseldorf wyraził zadowolenie, z tego jak przebiegały targi. Podkreślił, że na szczególną uwagę zasługuje fakt wysokiej frekwencji odwiedzających nastawionych na zakupy, co dobrze wróży całemu rynkowi.

 

Według statystyk największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się jachty lub łodzie żaglowe (50%), jedna osoba na trzy poszukiwała ofert jednostek napędzanych wyłącznie silnikiem. Wyposażenie oraz akcesoria jachtowe znalazły się na listach zakupowych 36% odwiedzających Messe Düsseldorf, 27% interesowało się ofertą segmentu nurkowego, a ponad 30% propozycjami rynku turystyki jachtowej.


Kolejna edycja targów za rok. Redakcja ?Jachtingu Motorowego? zaprasza serdecznie do wspólnego zwiedzania wystawy Düsseldorfie.

Etykietowanie: